COVID-19

Гоголівський продовольчий ринок працює в «масочному» режимі, та на доставку. З понеділка по п’ятницю приймаються замовлення, та в неділю виконується доставка.

Користь

Про користь і якість натурального та здорового харчування багато говорять і пишуть, тому корисно трохи почитати інформації про дієти та користь їх застосування.

Соціальна країна

Соціальна країна працює на засадах європейських цінностей, сприяючи солідарності, демократії та правам людини формуючи справедливе суспільство для гармонійного розвитку.

Як зробити оплату замовлення?

Після підтвердження вашого замовлення, вас буде автоматично переведено на сторінку обрання способу доставки замовлення. Зверніть увагу на те, що оплату можливо зробити тільки кур'єру при отриманні замовлення, готівкою або за допомогою платіжного терміналу що знаходиться у кур'єра. Плата за доставку буде додана до загального рахунку - 80 грн. (єдиний тариф).

Коли буде зроблена доставка продуктів?

Оскільки Гоголівський продовольчий ринок працює тільки в неділю, тому продукти ми доставляємо в Київ власною кур’єрською службою в неділю. Будь-ласка, робіть продуктові замовлення заздалегідь, уважно читаючи описи продуктів. Зверніть увагу – товари необхідно замовляти з понеділка по п’ятницю. Якщо вам не сподобались товари, ви можете відмовитись від замовлення.

Чи відрізняються домашні продукти від продуктів з маркету?

Домашні продукти відрізняються за смаком та виглядом, від товарів зі звичайного супермаркету. Наприклад, домашні курячі яйця можуть мати різний розмір, і їх смак відрізняється від тих, що продають в звичайних магазинах. Якщо ви скуштуєте домашніх яєць, ви будете дуже здивовані, та більше ніколи не захочете купувати яйця з птахофабрик..

X