Про товари

Всі товари що продаються на Гоголівському продовольчому ринку мають місцеве походження та вирощуються на власних господарствах гоголівців, тому при замовлені продуктів тваринного походження будь-якого виду (м’ясо, птиця, молоко, яйця), майте на увазі, що ці продукти будуть готуватися в суботу, щоб ви отримали свіжину.

Про товарний вигляд

Всі товари домашнього походження окрім природного смаку мають природний вигляд, який відрізняться від вигляду тих продуктів, що продаються в звичайних магазинах, а фотографії на цьому сайті зроблені власноруч, без використання «рекламних підмальовок».

Оформлення замовлення

Щоб зробити замовлення на сайті Гоголівського продовольчого ринку, необхідно натиснути на назву товару, та додати його до вашого кошика, після чого вказати адресу, на яку доставити замовлення, та контактний телефон. Також є можливість зробити замовлення по телефону, наші оператори допоможуть вам в цьому.

Оплата замовлення

Після підтвердження вашого замовлення, вас буде автоматично переведено на сторінку підтвердження, та способу достатки замовлення. Зверніть увагу на те, що оплату можливо зробити тільки кур’єру при отриманні замовлення, готівкою або за допомогою платіжного терміналу що знаходиться у кур’єра. Плата за доставку буде додана до загального рахуноку – 80 грн. (єдиний тариф).

Доставка замовлення

Оскільки Гоголівський продовольчий ринок працює тільки в неділю, тому замовлення ми доставляємо в Київ власною кур’єрською службою в неділю. Будь-ласка, робіть замовлення заздалегідь, уважно читаючи описи товарів. Зверніть увагу – товари необхідно замовляти з понеділка по п’ятницю.

Відмова від замовлення

Якщо вам не сподобались товари, ви маєте можливість відмовитись від доставленого замовлення, але треба буде компенсувати кошти за доставку замовлення.

X