Про гоголівський продовольчий ринок

Найкраща якість

Рослинна продукція, що продається на Гоголівському ринку, не містить гербіцидів, а тваринницька продукція проходить всю необхідну ветеринарну перевірку.

Місцеве походження

Всі товари, що продаються на сайті Гоголівського продовольчого ринку, мають місцеве походження, та вирощені з любов’ю на власних господарствах.

Тільки користь

Вся продукція Гоголівського ринку зберігається у власних погребах гоголівців, тому будьте впевнені, що продукцію не обробляють хімічними речовинами.

Часті питання

Так, вся зелень, що продається на ринку, прямо з города. Навіть якщо зробити замовлення в понеділок, будьте впевнені, що зелень буде зірвана з самого ранку неділі.

В нас вся м’ясна продукція свіжа, забій проводитися в суботу, щоб в ранці, в неділю м’ясо було на вашому столі.

Всі товари тваринницького походження, що продаються на ринку, проходять лабораторну перевірку ветеринарною службою, а при підозрі до неналежної якості продуктів, ми проводимо додаткову перевірку Київським інститутом споживчих експертиз.

На даний час Гоголівський продовольчий ринок працює притримуючись карантинних норм – проводиться температурний скринінг, обов’язкова медична маска, та уникнення скупчення покупців та продавців.

Гоголівський продовольчий ринок працює тільки в неділю, з самого ранку та приблизно до опівдня. Тому враховуйте це якщо ви хочете приїхати на ринок.

Кожне село має власну ветеринарну службу, яка ставить на облік всіх тварин, що вирощуються, а після забою, м’ясо перевіряється додатково. Окрім цього, при підозрі до неналежної якості продуктів, ми проводимо додаткову перевірку Київським інститутом споживчих експертиз.

Так, ми приймаємо замовлення з Києва, та робимо адресну доставку. Але майте на увазі, що доставку ми робимо тільки в неділю.

X