Інформація

Доставка

Лабораторія

Часті питання

Так, це можливо, але треба буде компенсувати кошти за доставку замовлення.

Так, ми приймаємо замовлення з Києва, та робимо адресну доставку. Але майте на увазі, що доставку ми робимо тільки в неділю.

Ні, це неможливо. На цьому ринку присутні товари виключно місцевого походження, та вирощені не для масового продажу.

Так, ціни однакові. Ви можете приїхати на ринок та зробити покупки самостійно. Тільки майте на увазі, що ринок працює тільки в неділю до 12 години, а кількість товару обмежена, тому ліпше приїжджати з самого ранку.

Так, вся зелень, що продається на ринку, прямо з города. Навіть якщо зробити замовлення в понеділок, будьте впевнені, що зелень буде зірвана з самого ранку неділі.

Всі товари тваринницького походження, що продаються на ринку, проходять лабораторну перевірку ветеринарною службою, а при підозрі до неналежної якості продуктів, ми проводимо додаткову перевірку Київським інститутом споживчих експертиз.

Домашні продукти відрізняються за смаком та виглядом, від товарів зі звичайного супермаркету. Наприклад, домашні курячі яйця можуть мати різний розмір і їх смак відрізняється від тих, що продають в звичайних магазинах. Якщо ви не куштували домашніх яєць, ви будете дуже здивовані, та більше ніколи не будете купувати яйця з птахофабрик. Молочні продукти: сир, сметана, вершки, масло, молоко, ряжанка та запіканки теж відрізняються смаком. Так само з овочами, фруктами та зеленню що росте на городі, а не в промислових теплицях.

Форма зв’язку

X